Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

59592.jpg

11-02-2018 11:02

Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων σήμερα.

Οι μεταδόσεις

13:00 ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο

10 χλμ σπριντ ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Σεβίλλη – Xιρόνα

La Liga

13:00 ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ

Απλό ανδρών – 3ος γύρος

13:05 Eurosport 1

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο

10 χλμ σπριντ ανδρών

13:30 Novasports 1HD

Άγιαξ – Τβέντε

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Σασουόλο – Κάλιαρι

Serie A

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο

Liga Endesa

14:00 Novasports 3HD

Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ

Championship

14:00 Eurosport 2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου

Καναδάς – Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (γυναίκες)

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Χάντερσφιλντ – Μπόρνμουθ

Premier League

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD

Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε

Basketball Super League

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Άουε – Ίνγκολσταντ

Bundesliga 2

14:45 Eurosport 1, ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ

Απλό ανδρών – 4ος γύρος

15:00 ΕΡΤ3

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή

Football League

15:00 Novasports 2HD

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός

Super League Σουρωτή

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Ίντερ – Μπολόνια

Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Τορίνο – Ουντινέζε

Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Σαμπντόρια – Βερόνα

Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 250

Σόφια, τελικός

17:15 Novasports 2HD

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπαρτσελόνα – Χετάφε

La Liga

17:15 Novasports 3HD

Παναιτωλικός – Πλατανιάς

Super League Σουρωτή

18:00 ΕΡΤ1

All Star Game 2018

Greek Stars – Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων

18:00 ΕΡΤ2

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού

2η μέρα

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Τσάβες – Πόρτο

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Κρεμόνα – Βενέτσια

Serie A

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ

Premier League

19:00 Action 24

Λίνγκμπι – Μπρόντμπι

Πρωτάθλημα Δανίας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Βέρντερ – Βόλφσμπουργκ

Bundesliga

19:00 FOX Sports

Blues – Penguins

NHL

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη

Liga Endesa

19:30 Novasports 1HD

Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Θέλτα – Εσπανιόλ

La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Σάρλοτ Χόρνετς – Τορόντο Ράπτορς

ΝΒΑ

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Φλένσμπουργκ – Βίβε Κίελτσε

Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Σπόρτινγκ – Φεϊρένσε

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Ρόμα – Μπενεβέντο

Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαλένθια – Λεβάντε

La Liga

22:00 Novasports 2HD

Λιόν – Ρεν

Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD

NASCAR Cup Series

Daytona Advance Auto Parts Clash

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς

ΝΒΑ

02:00 ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ

Μικτό διπλό – Ημιτελικά

02:40 Eurosport 1

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι

Γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών

03:00 ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Ελεύθερος χορός

04:00 Eurosport 1

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ

Slopestyle γυναικών – Τελικός

04:45 Eurosport 1

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Ελεύθερο πρόγραμμα ομαδικού

05:15 Eurosport 1

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Ελεύθερος χορός ομαδικού

Πηγή: www.newsit.gr

loading...