Οι μεταδόσεις της ημέρας

50732.jpg

14-01-2018 10:51

Οι αγώνες του πρωταθλήματος ξεχωρίζουν στις μεταδόσεις της ημέρας.

Oι μεταδόσεις 

11:00 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Wengen, Switzerland

12:00 Eurosport 2

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Bad Kleinkirchheim, Austria

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Λεβάντε – Θέλτα

La Liga

13:00 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

Ruhpolding, Germany

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μούρθια – Γκραν Κανάρια

Liga Endesa

13:45 Eurosport 2

Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Idre, Sweden

14:00 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Wengen, Switzerland

14:30 Eurosport 2

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

Val di Fiemme, Italy

15:00 ΕΡΤ3

ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή

Football League

15:00 Novasports 2HD

Κέρκυρα – ΠΑΟΚ

Super League Σουρωτή

15:15 Eurosport 2

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

Ruhpolding, Germany

15:15 Eurosport 1

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Tauplitz, Austria

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπόρνμουθ – Άρσεναλ

Premier League

15:30 ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – Άρης

Stoiximan.gr Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Superfoods

Stoiximan.gr Basket League

16:30 Eurosport 2

Masters

London, United Kingdom

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Κολονία – Γκλάντμπαχ

Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Αλαβές – Σεβίλλη

La Liga

17:15 Novasports 3HD

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Super League Σουρωτή

17:15 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ

Super League Σουρωτή

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι

Premier League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Τρεντίνο – Τσιβιτανόβα

SuperLega

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Ολυμπιακός – ΓΣΛ Φάρος

Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ

Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μπαρτσελόνα – Ουνικάχα

Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Εσπανιόλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο

La Liga

19:30 Novasports 1HD

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 2HD

Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός

Super League Σουρωτή

20:00 FOX Sports

Steelers – Jaguars

NFL Playoffs

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Μαϊάμι Χιτ – Μιλγουόκι Μπακς

ΝΒΑ

21:00 Eurosport 1

Masters

London, United Kingdom

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα

La Liga

22:00 Novasports 2HD

Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν

Ligue 1

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD

Σπόρτινγκ – Άβες

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Νιου Γιορκ Νικς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς

ΝΒΑ

23:30 FOX Sports

Vikings – Saints

NFL Playoffs

02:00 Eurosport 2

Αυστραλιανό Όπεν

Τένις

02:00 Eurosport 1

Αυστραλιανό Όπεν

Τένις

Πηγή: www.newsit.gr