Με Λιθουανία – Ελλάδα οι αθλητικές μεταδόσεις

12370.jpg

09-09-2017 11:05

Η αναμέτρηση της Εθνικής Ελλάδας με τη Λιθουανία για τη φάση των “16” του Eurobasket 2017 ξεχωρίζει από το αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου (9/9). Η αναμέτρηση θα μεταδοθεί LIVE από την ΕΡΤ2.

Οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:55

OTESPORT 5

Moto3, Gran Premio di San Marino

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50

OTESPORT 5

MotoGP, Gran Premio di San Marino

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50

OTESPORT 5

Moto2, Gran Premio di San Marino

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:30

ΕΡΤ2

Σλοβενία – Γεωργία

Eurobasket, φάση των 16

13:30

OTESPORT 5

Moto3, Gran Premio di San Marino

Δοκιμαστικά

14:00

OTESPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε

Ποδόσφαιρο

14:00

OTESPORT 3

Ίνγκολσταντ – Άουε

Ποδόσφαιρο

14:25

OTESPORT 5

MotoGP, Gran Premio di San Marino

Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30

OTESPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο

15:15

ΕΡΤ2

Γερμανία – Γαλλία

Eurobasket, φάση των 16

15:05

OTESPORT 5

MotoGP, Gran Premio di San Marino

Δοκιμαστικά 1 και 2

16:00

OTESPORT 5

Moto2, Gran Premio di San Marino

Δοκιμαστικά

16:00

NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Super League

16:30

OTESPORT 3

Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο

16:30

OTESPORT 4

Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ποδόσφαιρο

16:30

OTESPORT 6

Άουγκσμπουργκ – Κολονία

Ποδόσφαιρο

16:30

OTESPORT 7

Μάιντς – Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο

16:30

OTESPORT 8

Βόλφσμπουργκ – Ανόβερο

Ποδόσφαιρο

17:00

OTESPORT 1

Λέστερ – Τσέλσι

Ποδόσφαιρο

17:00

NOVASPORTS 4

Μπολτόν – Μιντλεσμπρο

Championship Αγγλίας

17:15

OTESPORT 2

Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο

18:00

NOVASPORTS 3

Νις – Μονακό

Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

18:15

NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – Πας Γιάννινα

Super League

18:45

ΕΡΤ2

Φινλανδία – Ιταλία

Eurobasket, φάση των 16

19:00

OTESPORT 7

Γιουβέντους – Κιέβο

Ποδόσφαιρο

19:30

OTESPORT 1

Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο

19:30

OTESPORT 2

Σεβίλη – Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο

19:30

OTESPORT 3

Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο

19:30

NOVASPORTS 4

Σεφίλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ

Championship Αγγλίας

19:30

NOVASPORTS 5

Χερακλές – Φεγενορντ

Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

20:30

NOVASPORTS 1

Ξάνθη – Ολυμπιακός

Super League

21:30

ΕΡΤ2

Λιθουανία – Ελλάδα

Eurobasket, φάση των 16

21:45

OTESPORT 1

Σαμπντόρια – Ρόμα

Ποδόσφαιρο

21:45

OTESPORT 2

Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ

Ποδόσφαιρο

21:45

NOVASPORTS 2

Άγιαξ – Τσβόλε

Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:30

OTESPORT 7

Πόρτο – Τσάβες

Ποδόσφαιρο

 

Πηγή: www.newsit.gr




loading...