Superleague: Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου.

12310.jpg

08-09-2017 22:57

Η Superleague ανακοίνωσε το πρόγραμμα του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος, το οποίο εγκρίθηκε ομόφωνα στη συνεδρίαση του ΔΣ του συνεταιρισμού που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή.

Το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς θα πραγματοποιηθεί την τέταρτη αγωνιστική, με την ΑΕΚ να υποδέχεται τον Ολυμπιακό την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου στις 20:30.

Το Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ θα γίνει την Κυριακή 22 Οκτωβρίου (20:30), το Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός το Σάββατο 28 Οκτωβρίου (19:30), το ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 5 Νοεμβρίου (19:30), το Παναθηναϊκός – ΑΕΚ την Κυριακή 19 Νοεμβρίου (19:30), ενώ το ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου (19:30).

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Superleague

4η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 16/09/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 16/09/2017 18:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 16/09/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/09/2017 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 17/09/2017 18:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 17/09/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/09/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 18/09/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

5η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 23/09/2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 23/09/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Σάββατο 23/09/2017 20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 24/09/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 24/09/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 24/09/2017 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 24/09/2017 20:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 25/09/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 30/09/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 30/09/2017 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 30/09/2017 20:30 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 01/10/2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 01/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 01/10/2017 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 01/10/2017 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/10/2017 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

7η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 14/10/2017 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 14/10/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 14/10/2017 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15/10/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15/10/2017 20:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 16/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

8η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 21/10/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 21/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 21/10/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 22/10/2017 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 22/10/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 23/10/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

9η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 28/10/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 28/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 28/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 29/10/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 29/10/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 30/10/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 04/11/2017 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 04/11/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 04/11/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 05/11/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 05/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 05/11/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 05/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 06/11/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

11η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 18/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 18/11/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 18/11/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 19/11/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 20/11/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 25/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 25/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

Σάββατο 25/11/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 26/11/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 26/11/2017 19:30 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 27/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 02/12/2017 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 02/12/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

Σάββατο 02/12/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 03/12/2017 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 03/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 03/12/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 03/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 04/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 09/12/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 09/12/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 09/12/2017 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/12/2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 10/12/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 11/12/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Κ.

15η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 16/12/2017 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Σάββατο 16/12/2017 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 16/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/12/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 17/12/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 18/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πηγή: www.newsit.gr


loading...