Πρεμιέρα με… Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός!


21-08-2017 14:52

Ντέρμπι αιωνίων έβγαλε η κληρωτίδα της ΕΟΚ, στο πρωτάθλημα Α1 γυναικών, καθώς Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός θα αναμετρηθούν στην 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Το πρωτάθλημα της Α1 αρχίζει στις 15 Οκτωβρίου. Τότε, ο κάτοχος του τίτλου Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό στο κλειστό της Λεωφόρου Αλεξάνδρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της σεζόν 2017/18:

1η Αγωνιστική – 15/10/2017

Νίκη Λευκάδας – Εσπερίδες Καλλιθέας

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Παναθλητικός – Ολυμπιακός Βόλου

Πρωτέας Βούλας – ΠΑΟΚ

Αθηναϊκός – Φαρός Κερατσινίου

Πανιώνιος – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

2η Αγωνιστική – 22/10/2017

Ολυμπιακός – Νίκη Λευκάδας

Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Παναθλητικός

Φαρός Κερατσινίου – Πρωτέας Βούλας

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Αθηναϊκός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Πανιώνιος

3η Αγωνιστική – 29/10/2017

Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Παναθλητικός – Φαρός Κερατσινίου

Πρωτέας Βούλας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Αθηναϊκός – Πανιώνιος

Εσπερίδες Καλλιθέας – Ολυμπιακός

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΠΑΟΚ – Νίκη Λευκάδας

Φαρός Κερατσινίου – Παναθηναϊκός

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Παναθλητικός

Πανιώνιος – Πρωτέας Βούλας

Αθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας

Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός

5η Αγωνιστική – 19/11/2017

Νίκη Λευκάδας – Φαρός Κερατσινίου

Παναθηναϊκός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Παναθλητικός – Πανιώνιος

Πρωτέας Βούλας – Αθηναϊκός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

6η Αγωνιστική – 26/11/2017

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Νίκη Λευκάδας

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

Αθηναϊκός – Παναθλητικός

Πρωτέας Βούλας – Εσπερίδες Καλλιθέας

Φαρός Κερατσινίου – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Βόλου

7η Αγωνιστική – 3/12/2017

Νίκη Λευκάδας – Πανιώνιος

Παναθηναϊκός – Αθηναϊκός

Παναθλητικός – Πρωτέας Βούλας

Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Ολυμπιακός Βόλου – Φαρός Κερατσινίου

8η Αγωνιστική – 10/12/2017

Αθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας

Πρωτέας Βούλας – Παναθηναϊκός

Παναθλητικός – Εσπερίδες Καλλιθέας

Πανιώνιος – Ολυμπιακός

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Ολυμπιακός Βόλου

Φαρός Κερατσινίου – ΠΑΟΚ

9η Αγωνιστική – 17/12/2017

Νίκη Λευκάδας – Πρωτέας Βούλας

Παναθηναϊκός – Παναθλητικός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Φαρός Κερατσινίου

Ολυμπιακός – Αθηναϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος

ΠΑΟΚ – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

10η Αγωνιστική – 7/1/2018

Παναθλητικός – Νίκη Λευκάδας

Παναθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας

Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός

Αθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Φαρός Κερατσινίου

11η Αγωνιστική – 14/1/2018

Νίκη Λευκάδας – Παναθηναϊκός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Ολυμπιακός – Παναθλητικός

Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Βούλας

ΠΑΟΚ – Αθηναϊκός

Φαρός Κερατσινίου – Πανιώνιος

12η Αγωνιστική – 21/1/2018

Εσπερίδες Καλλιθέας – Νίκη Λευκάδας

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Παναθλητικός

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Βούλας

Φαρός Κερατσινίου – Αθηναϊκός

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Πανιώνιος

13η Αγωνιστική – 28/1/2018

Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

Παναθλητικός – ΠΑΟΚ

Πρωτέας Βούλας – Φαρός Κερατσινίου

Αθηναϊκός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Πανιώνιος – Εσπερίδες Καλλιθέας

14η Αγωνιστική – 4/2/2018

Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Λευκάδας

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Φαρός Κερατσινίου – Παναθλητικός

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Πρωτέας Βούλας

Πανιώνιος – Αθηναϊκός

Ολυμπιακός – Εσπερίδες Καλλιθέας

15η Αγωνιστική – 17/2/2018

Νίκη Λευκάδας – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – Φαρός Κερατσινίου

Παναθλητικός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Πρωτέας Βούλας – Πανιώνιος

Εσπερίδες Καλλιθέας – Αθηναϊκός

Ολυμπιακός – Ολυμπιακός Βόλου

16η Αγωνιστική – 25/2/2018

Φαρός Κερατσινίου – Νίκη Λευκάδας

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – Παναθλητικός

Αθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας

Ολυμπιακός Βόλου – Εσπερίδες Καλλιθέας

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

17η Αγωνιστική – 4/3/2018

Νίκη Λευκάδας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

Παναθλητικός – Αθηναϊκός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Πρωτέας Βούλας

Ολυμπιακός – Φαρός Κερατσινίου

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ

18η Αγωνιστική – 11/3/2018

Πανιώνιος – Νίκη Λευκάδας

Αθηναϊκός – Παναθηναϊκός

Πρωτέας Βούλας – Παναθλητικός

ΠΑΟΚ – Εσπερίδες Καλλιθέας

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Ολυμπιακός

Φαρός Κερατσινίου – Ολυμπιακός Βόλου

19η Αγωνιστική – 18/3/2018

Νίκη Λευκάδας – Αθηναϊκός

Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας

Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθλητικός

Ολυμπιακός – Πανιώνιος

Ολυμπιακός Βόλου – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

ΠΑΟΚ – Φαρός Κερατσινίου

20η Αγωνιστική – 1/4/2018

Πρωτέας Βούλας – Νίκη Λευκάδας

Παναθλητικός – Παναθηναϊκός

Φαρός Κερατσινίου – Εσπερίδες Καλλιθέας

Αθηναϊκός – Ολυμπιακός

Πανιώνιος – Ολυμπιακός Βόλου

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – ΠΑΟΚ

21η Αγωνιστική – 22/4/2018

Νίκη Λευκάδας – Παναθλητικός

Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – Πρωτέας Βούλας

Ολυμπιακός Βόλου – Αθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Φαρός Κερατσινίου – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

22η Αγωνιστική – 29/4/2018

Παναθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας

Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Εσπερίδες Καλλιθέας

Παναθλητικός – Ολυμπιακός

Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός Βόλου

Αθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Πανιώνιος – Φαρός Κερατσινίου

Πηγή: www.newsit.gr